Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 110 m² 110.000 Euro (21 dhjetori) 110000 Tirane

Apartamenti I sapoperfunduar perbehet nga soxhorno +kuzhina,2 dhoma gjumi,2 tualete , ballkon, Ndodhet ne katin e 2 ,siperfaqe 110 m² dhe ka punime super cilesore ne cdo pjese te tij. Apartamenti ndodhet ne nje pozicion gjeografik strategjik ku lidhen akset kryesore te Tiranes qendren dhe daljen nga qyteti, prane 21 Dhjetorit. Cmimi : 110.000 Euro. Mundesi kreditimi 70% te vleres.

Ndryshuar ne 20 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Janar, 2020