Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 135 m² 670 Euro (Rruga e Kavajes) 670 Rruga e Kavajes

Jepet dupleks me qira qe ka nje siperfaqe totale 135 m² (Kati 1 siperfaqe 55 m2 & Kati 2 siperfaqe 80m2 ) Ndodhet ne katin e 1 te pallatit te ri ,buze rruges dhe eshte I pershtatshem cdo lloj aktiviteti. Fasada e xhamit I jep mundesi reklamimi te biznesit tuaj,me 1 tualet brenda. Cmimi: 670 Euro/Muaj.

Ndryshuar ne 20 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Janar, 2020