Durres, shes Vile 3 Katshe, 700 m² 150.000 Euro (rruga unazes) 150000 Zona/Rruga : rruga unazes

Pre nje siperfajqe 700m2 kemi ndertuar nje vile 3 kate.

Ndertimi eshte cilsore dhe modern i projektuar me gjith kushtet bashkohore.
Ne kete siperfaqe prej 700m, 220m eshte ndertim, pjesa tjeter eshte nje hapsire jeshile e sistemuar me pemtore te ndryshme.
Ndertimi: legjend. perbehet, kati 1 garage.Kati 2 perbehet 3 dhoma gjumi, nje guzhine, nje holl pritje bashk me sogiornon dhe nje banjo dhe nje hapsire jeshile relaxi.
Gjith kati i pare eshte i rethuar me balkon qe mund te girosh reth e rotull.Kati 3 i perfunduar 90% qe perbohet 4 dhoma gjiumi, nje banjo, sogiorno guzhine dhe nje koridor i madh.

Per arsye emigrimi shesim objektin ne ndertim kemi perdorur materiale me cilesi te lart.

Shpia disponon letra pronesie, kontrata uje dhe dritash.Shtepia ka sistem panele djellor, sistem ngrohje me kaldaje dhe sistem alarmi.

Ndertimi eshte i rethuar me nje mure mbrojtes(havlli) cilesore.

Jepet dhe me qera afategjate per te interesuarit mund te na kontaktojn me kete numer: 0039 - 3297118688
Ose 0694856644
dhe ne emailin tone:
[email protected]

Ndryshuar ne 20 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Janar, 2020