Shitet Toke truall ne Kamez Tirane 125000 Rruga Azem Hajdari Kamez Tirane

Shitet toke truall ne Kamez. Toka truall ka nje siperfaqe prej 3200 m2. Toka ndodhet ne nje bllok me vila private dhe ne nje zone me prespektive per zhvillim urban. Toka Ka dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni ne nr. 0682770111

Ndryshuar ne 19 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Janar, 2020