Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 8, 107 m² 750 Euro (Rruga e Kosovarëve) 750 Tirane

Jepet me qira apartament luksi tek Rruga e Kosovareve,zona e Liqenit Artificial. Punime shume cilesore ne apartament, I arreduar me shije dhe detajet bien ne sy kudo. Siperfaqe totale eshte 107.5 m2. Kati 8 i banimit, 2+1. 750 euro/muaj.

Ndryshuar ne 16 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 16 Janar, 2020