Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 97 m² 154.000 Euro (Liqeni) 154000 Tirane

Shitet Apartament cilesor ne zonen e Liqenit, prane diges. Siperfaqe totale e apartamentit eshte 97 m2. Kati 5 ne objekt. Perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe ballkon. Punime shume cilesore Sistem kapote. Fasade e ventiluar, Izolim akustik, dritare plastike etj. Cmimi: 154.000 Euro.

Ndryshuar ne 16 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 16 Janar, 2020