Apartament 1+1 për shitje në Zdrale SHKODER Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur në Zdrale,rruga Isuf Sokoli. Apartamenti ka sipërfaqe prej 88 m² dhe ndodhet në katin e gjashtë (VI). Përbëhet nga: sallon – kuzhinë – një dhomë gjumi – një banjo –një ballkon. Cilësitë e apartamentit: – është pallat i ri – i shtruar me pllakë –ka ashensor. Apartamenti ofrohet për shitje i pamobiluar

Ndryshuar ne 13 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 13 Janar, 2020