Apartament 2+1 për shitje tek Drejtoria e Policisë SHKODER Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur tek Drejtoria e Policisë, rruga Lëvizja e Postribës. Apartamenti ka sipërfaqe prej 151 m² dhe ndodhet në katin e tetë (VIII) . Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – dy dhoma gjumi– dy banjo– një ballkon–verandë . Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë –ka kondicioner– dhomat janë të pamobiluara–ka ashensor . Apartamenti ofrohet për shitje i pamobiluar

Ndryshuar ne 11 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 11 Janar, 2020