Shitet Ambient Biznesi: 1700000 Tirane

Hoteli ka 12 dhoma dhe 2 apartamente, me nje kapacitet prej 35 personash, me siperfaqe totale 1000 m2 . Hoteli zhvillohet ne 4 kate, respektivisht ndare ne : -Kati perdhe - Recepsion, holl pritje, kuzhine e vogel gatimi dhe nje salle ngrenie me siperfaqe 120 m2 -Kati i pare - 8 dhoma gjumi me siperfaqe totale 240 m2 -kati i dyte - 4 dhoma gjumi dhe nje apartament me siperfaqe totale 180 m2 -Kati i trete - 2 apartamente me siperfaqe 60 m2 -Kati nentoke - Ambient me siperfaqe 250 m2, i pa investuar,te cilin ne projektin qender SPA ne funksion te hotelit . Cmimi: 1.700.000 Euro. Me hipoteke te rregullt. Mundesi kreditimi nga bankat 70% te vleres.

Ndryshuar ne 11 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 11 Janar, 2020