Shtepi € Cerrik , lagja nmr 3.

  • Shtepi 178m^2 , toke 6 dylym.
  • +306978467317
  • Kontakt

Shtepi antisizmike 178 m^2 , 1 pus uje i pishem, 6 dylym toke. Ka tapi tokes dhe shtepis. Themelet jan per dy kate.

Ndryshuar ne 10 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 10 Janar, 2020