Apartament 3+1 për shitje tek Kryqëzimi i Degës SHKODER Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur tek tek Kryqëzimi i Degës . Apartamenti ka sipërfaqe prej 120 m² dhe ndodhet në katin e nëntë (IX). Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – tre dhoma gjumi – dy banjo – një ballkon . Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – ka pamje nga mbrapa . Apartamenti ofrohet për shitje i pamobiluar

Ndryshuar ne 10 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 10 Janar, 2020