Okazion! Shitet Toke truall ne Kamez Tirane 149700 Kamez Tirane


Njoftimet
Tiran�
Vendbanime
Tok�/Fusha dhe farma
Tok�/Fusha dhe farma n� gjith� Shqip�rin�

Okazion! Shitet Toke truall ne Kamez Tirane
149 000 EUR

Shitet nga: Dyqan Sot 17:57 Fshini, ndryshoni ose rip�rt�rini njoftimin tuaj
Okazion--Shitet-Toke-truall-ne-Kamez-Tirane

Type
Shitet

From
Advertiser

Adresa
Rruga Bulevardi Blu Kamez Tirane

Sip�rfaqe
4800 m2

Komuna
Tiran�
Shitet toke truall ne Kamez. Toka truall ka nje siperfaqe prej 3000 m2. Toka ndodhet buze rruges kryesore dhe ne nje zone me zhvillim.Toka mund te shitet edhe e ndare ne Dynym.Per shume informacion apo vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni! 0682770111

Ndryshuar ne 8 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 8 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 8 Janar, 2020