Shitet shtepi 2 Kate ne rruge Sadik Petrela Tirane 69000 RRUGA SADIK PETRELA TIRANE

Shitet shtepi 2 Kateshe me nje siperfaqe totale ndertimi prej 130m2 ne rrugen Sadik Petrela Tirane.Shtepia eshte e ndare ne dy kate.Kati i pare eshte 60 m2 qe perbehet nga dhoma e ndenes/kuzhine,nje dhome gjumi dhe tualeti.Kati i dyte organizohet nga dhoma e ndenes/kuzhine,nje dhome gjumi dhe tualeti. Kati i pare disponon dokumentacion te rregullt hipotekor ,ndersa Kati i dyte eshte ne proces hipotekimi. Per me shume informacion ju lutem kontaktoni ne nr e tel: 0682770111

Ndryshuar ne 8 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 8 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 8 Janar, 2020