Vile kater kace 350.000 Plepa, Durres

Shtepia ndodhet ne plepa te Durresit, 10 minuta ne kemb nga plazhi.
Shtepia eshte kater kace. Siperfaqja e truadhit eshte 430m2. Kati I pare eshte 147m2 dhe tre katet e tjera nga 160m2. Gjithashtu ka veranda, hoborr, bodrum te madh, uje te pishem dhe puse.

Ndryshuar ne 8 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 8 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 8 Janar, 2020