Apartament 1+1 për shitje tek Kompleksi Bexhisteni SHKODER Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur tek Kompleksi Bexhisteni . Apartamenti ka sipërfaqe prej 104 m² dhe ndodhet në katin e gjashtë (VI). Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – një dhomë gjumi– një banjo –një ballkone . Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me parket – dritaret janë duralumini dopioxham –sistem kaldaje me gaz – dy kondicioner . Apartamenti ofrohet për shitje i mobiluar

Ndryshuar ne 6 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 6 Janar, 2020