Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 100 m² 370 Euro (Brryli) 370 Brryli

Lidhet shume mire me arteriet e qytetit per sherbimin publik, apartamenti ndodhet ne katin e 3 te pallatit 7 katesh. Apartamenti organizohet : Soxhorno & kuzhina ne 1 ambjent unik,2 dhoma gjumi,korridor,2 banjo me dritare,2 ballkone. Apartamenti ka dyer dhe dritare te reja pvc-je me izolim termik dhe akustik, 3 kondicionere, 3 televizore dhe i arreduar totalisht. Pallati eshte i restauruar totalisht me izolim termik. Ne katin e nendheshtme te pallatit ekziston supermarketi dhe ne krahe te tij ka parkim privat dhe te lire. Pamje te lire vizive dhe panoramike nga krahu i Lanes. Te gjitha ambjentet kane drite natyrale dhe lihen qiramarresit ne statusin qe shihen ne fotografi. Cmimi : 370 Euro/Muaj.

Ndryshuar ne 6 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 6 Janar, 2020