Tirane, jap me qera lokal 128 m² 800 Euro (Rruga e Durresit) 800 Rruga e Durresit

Lokal i ri me qera, shume rinor, ne gjendje pune, klientele te rregullt, eshte I super investuar. Disponon siperfaqe te brendshme 81 m2 dhe veranda 47 m2, nuk paguhet takse per verande. Cmimi: 800 Euro/muaj.

Ndryshuar ne 6 Janar, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Janar, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 6 Janar, 2020