Apartament 1+1 për shitje tek Enoteka SHKODER Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur tek Enoteka, pallati i ri. Apartamenti ka sipërfaqe prej 75 m² dhe ndodhet në katin e parë (0). Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – një dhomë gjumi– një banjo –dy ballkone . Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – dritaret janë duralumini me grila . Apartamenti ofrohet për shitje i pamobiluar

Ndryshuar ne 27 Dhjetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Dhjetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Dhjetor, 2019