Tirane, jap me qera lokal Kati 1, 120 m² 1.500 Euro 1500 Tirane

Lokal me qera, 120 m2 + verande 150 m2, buze rruges kryesore, ne bulevardin Bajram Curri, prane kompleksit Delijorgji. Eshte I kompletuar totalisht, me arkitekt dhe me xhiro te kenaqshme. Preferohet qira afatgjate! Cmimi: 1500 Euro/Muaj.

Ndryshuar ne 24 Dhjetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Dhjetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Dhjetor, 2019