Tirane, jap me qera apartament 2+1 1200 Tirane

Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te bukura ne Tirane, Secret Garden prane TEG-ut. Sip totale eshte 105 m2.Siguri me roje dhe kamera 24h. Eshte i organizuar ne : 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon panoramik. Dallohet per qetesine dhe pyllin I cili shtrihet brenda kompleksit te banimit. Hapesire parkimi per makine perfshihet ne çmim. Cmimi: 1200€ / Muaj.

Ndryshuar ne 24 Dhjetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Dhjetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Dhjetor, 2019