Shitet Apartament 1+1 ne rrugen Karl Gega, Tirane 48000 Rruga Karl Gega ish- stacioni i trenit Tirane

Shitet Apartament 1+1 me sip te brendshme 66 m2, ne rrugen Karl Gega tek ish-Stacioni i trenit.ngjitur me Bulevardin "Zog i pare".Apartamenti eshte ne kat te pare,i ristrukturuar,i mobiluar dhe me orientim Lindje -perendim cfare i ben te mundur nje ndricim natural gjate gjthe dites.Apartamenti organizohet ne nje kuzhine dhe nje dhome gjumi se bashku me Koridorin dhe tualetin qe eshte me dritare me ajrosje,ka nje oborr perpara i rrethuar me mure qe perdoret si lulishte per Apartamentin.Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me shume informacion ju lutemi telefononi ne:0682770111

Ndryshuar ne 23 Dhjetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Dhjetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 23 Dhjetor, 2019