Okazion! Shitet Toke truall ne Kamez Tirane 149700 Bulevardi Blu Kamez Tirane

Shitet toke truall ne Kamez. Toka truall ka nje siperfaqe prej 3000 m2. Toka ndodhet buze rruges kryesore dhe ne nje zone me zhvillim.Toka mund te shitet edhe e ndare ne Dynym.Per shume informacion apo vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni! 0682770111

Ndryshuar ne 23 Dhjetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Dhjetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 23 Dhjetor, 2019