Shitet Shtepi 1 Kateshe ne zonen e Alliasit Tirane 97000 Rruga Ram Sadria Tirane

Shitet Shtepi Private ne zonen e Alliasit ne rrugen Njazi Meka. Zona eshte e plotesuar me sherbimet dhe facilitetet e duhura. Shtepia ka nje siperfaqe ndertimi prej 104m2 dhe nje siperfaqe truall prej 301m2. Disponon 3 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe nje tualet. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni! 0682770111

Ndryshuar ne 23 Dhjetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Dhjetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 23 Dhjetor, 2019