Jepet me qira Dyqan 45 m2 tek Medreseja Tirane 650 Rruga e Dibres tek Medreseja Tirane

Jepet me qira Ambient biznesi 45 m2 tek kodra e Medreses ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin 1 buze rruges kryesore ne nje bllok me amabjente Tregtare .Eshte i paisur me Cepen te sigurt dhe nje Ambjent i rregullt per biznes. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni ne nr 0682770111

Ndryshuar ne 23 Dhjetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Dhjetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 23 Dhjetor, 2019