SHITET AMBJENT BIZNESI NE RR.E BARIKADAVE NE QENDE 739000 Rruga e Barikadave ne qender Tirane

Shite Ambient Komercial buze rruges se Barikadave ne qender te Tiranes,ne nje nga zonat me te mira per biznes ne qender te Tiranes me nje siperfaqe prej 230 m2. Ambjenti eshte i ndare ne dy kate .Ne katin e pare jane 130 m2 siperfaqe e brendshme dhe 30 m2 siperfaqe e jashtme para dyqanit dhe ne katin e dyte jane 100 m2 siperfaqe ndertimore.Ambienti disponon fasade xhami. Eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni ne telefon.0682770111

Ndryshuar ne 23 Dhjetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Dhjetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 23 Dhjetor, 2019