Shtepi dy kate ne Qyteti Studenti Tirane 145000 Rruga Ejup Kastrati,Qyteti Studenti Tirane

Shitet shtepi private, dy kateshe me nje siperfaqe 182 m2 ne rrugen Ejup Kastrati ne Qytetin Studenti. Shtepia organizohet ne 2 dhoma gjumi,dhome ndenje-kuzhine,koridor, tualet dhe Verande ne katin e dyte ndersa kati i pare eshte i pandare,Shtepia perbehet nga nje siperfaqe ndertimi prej 182 m2 dhe siperfaqe trualli prej 391 m2. Shtepia eshte e ndertuar tani kohet e fundit dhe eshte e re,ka nje oborr te gjelberuar dhe me peme te ndryshme.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion apo vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr. 0682770111.

Ndryshuar ne 23 Dhjetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Dhjetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 23 Dhjetor, 2019