Shitet Apartament 1+1 tek " Fresku " ne TIRANE 44000 RRUGA Muhamet Deliu TIRANE

Shitet Apartament.1+1 ne Rrugen Muhamet Deliu tek Fresku ne Tirane.Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome ndenje/kuzhine,nje dhome gjumi,koridori, tualeti dhe ballkoni.Apartamenti ka siperfaqe te brendshme me hipoteke 66 m2, eshte i arreduar ne menyre bashkohore,Apartamenti eshte ne katin e 4-te ne nje pallati te ri me ashensor dhe eshte i paisur me certifikate pronesie,orientimi eshte Lindje Perendim qe i ben te mundur nje ndricim dhe diell gjate gjthe dites.Per me shume informacion ose vizite ne prone telefononi ne: 0682770111.

Ndryshuar ne 23 Dhjetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Dhjetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 23 Dhjetor, 2019