Shitet Apartament 1+1 Rr. Jordan Misja ne Tirane 70000 rruga Jordan Misja Tirane

Shitet Ap.1+1 ne rrugen Jordan Misja ne Tirane,me siperfaqe te brendshme 70 m2.Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome ndenje/kuzhine,nje dhome gjumi,koridori,ballkoni dhe tualeti qe eshte me dritare.Hyrja eshte ne nje pallat te ri dhe arreduar ne menyre bashkohore,Apartamenti eshte ne katin e 4-te, dhe eshte i paisur me certifikate pronesie,Apartamenti ka orientimi eshte Lindje Perendim qe i ben te mundur nje ndricim dhe diell gjate gjithe dites.Apartamenti eshte i rivleresuar.Per me shume informacion ose vizite ne prone telefononi ne: 0682770111.

Ndryshuar ne 23 Dhjetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Dhjetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 23 Dhjetor, 2019