Apartament per Shitje: 80000 Tirane

Shitet Apartament 2+1 ne katin e 3 banimi, ne kompleksin Residencial Fiori di Bosco. Apartamenti disponon siperfaqe totale 99 m2. Organizimi : sallon ndenie+gatim , 1 ballkon , 2 dhomi gjumi, 2 tualete (1 ne dhomen e gjumit) E arritshme nga tre akse rrugesh kryesore, me arkitekture bashkohore dhe ekologjike. Kompleksit i eshte dhene shume rendesi tek ambientet e perbashketa dhe gjelberimit, si planimetri shume te rregullta dhe me orientime shume te deshiruara per banim. I konceptuar si nje park me 6 godina individuale, nga 10 kate secila, ka drite dhe hapesire te bollshme nga cdo ane. Punimet teper cilesore si: aplikimi i fasades se ventiluar dhe vetratat termike, lejojne hyrjen e diellit dhe ajrit se bashku me pamjen e bukur qe ofron kompleksi, dhe me nje izolim shume te mire akustik. Cmimi: 80.000 Euro.

Ndryshuar ne 23 Dhjetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Dhjetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 23 Dhjetor, 2019