Shitet Ambient Biznesi: 38000 Tirane

Shitet dyqan prane Spitalit Ushtarak ne Laprake,pallatet e Arabit. Ambienti I biznesit ndodhet ne katin 0 dhe disponon nje siperfaqe prej 37 m2 ne total. Zona eshte e qete dhe e preferuar per banim por edhe per investim . Cmimi: 38.000 Euro.

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Dhjetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2019