Apartament 1+1 në shitje tek Kinemaja SHKODER Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të pozicionuar në katin e gjashtë të banimit në një pallat me adresë: tek Kinemaja. Apartamenti gëzon një sipërfaqe të përgjithshme prej 70 m². Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – një dhoma gjumi – një banjo –një ballkon. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar në pllakë – dritare duralumini –dyer cilësore – është i mobiliuar dhe i pajisur me të gjitha kushtet . Apartamenti shitet i mobiliuar -

Ndryshuar ne 19 Dhjetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Dhjetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Dhjetor, 2019