Apartament 2+1 për shitje tek Katedralja SHKODER Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 tek Katedralja. Apartamenti ka sipërfaqe 72 m² dhe ndodhet në katin e dytë. Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo - një verandë. Apartamenti është i pajisur me certifikat pronësie të rregullt .

Ndryshuar ne 19 Dhjetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Dhjetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Dhjetor, 2019