Shitet Apartament ne nje kompleks rezidencial tek Unaza e re. 86000 Tirane

Shitet Apartament ne nje kompleks rezidencial tek Unaza e re. Sip e apartamentit eshte 107 m2,perbehet ambjent gatimi, salle ngrenie+ ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone,1 banjo, kati 7 banimit. E vecanta e nd�rtimit q� ofron ky kompleks rezidencial q�ndron n� projektimin e hapasirave optimal t� banimit. Termoizolim me fasad� te ventiluar dhe vetrata termike,sistem chiller, hidrosanitare inkaso,triple xham me mbyllje hermetike,Ashensor 10 vend�sh. Instalimet hidraulike dhe elektrike jan� t� gjitha me material importi italiane, t� certifikuara. Cmimi: 86.000 Euro. Ne faze murature.

Ndryshuar ne 18 Dhjetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 18 Dhjetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 18 Dhjetor, 2019