Shitet Apartament cilesor ne zonen e Liqenit 143000 Tirane

Shitet Apartament cilesor ne zonen e Liqenit,rruga e Kosovarve. Sip totale e apartamentit eshte 89 m2,Kati 5 ne objekt. Perbehet nga salloni+gatim,2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe ballkon. Punime shume cilesore kapote,fasade e ventiluar,izolim akustik,dritare plastike etj. Cmimi: 143.000 Euro. Ne faze ndertimi!

Ndryshuar ne 18 Dhjetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 18 Dhjetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 18 Dhjetor, 2019