Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 110 m² 143.000 Euro (Farke) 143000 Tirane

Perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 soxhorno+gatim,2 tualete dhe ballkon. Sip totale 110 m2, Kati 2 banimit ne kompleks. Nese kerkoni qetesine absolute dhe luksin ky eshte apartamenti i duhur per ju dhe familjen tuaj. Cmimi : 143.000 Euro. Ne faze ndertimi!

Ndryshuar ne 17 Dhjetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 17 Dhjetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 17 Dhjetor, 2019