Vile-shtepi&Magazine Bisnesi me Qera 500 Spitall, Durres

Japet me qera Vile-shtepi 130 m2. bashke me Magazine Bisnesi mbi 500 m2 me dokumenta te regullta bisnesi e banimi, qe jane te kompozuara njera mbi tjetren ne nje ndertese unike tre kateshe.

Jepen me qera te dyja se bashku, �mimi eshte per tu negociuar ne rast interesimi serioz e kohegjate.

Shtepia eshte totalisht e rrethuar me oborr dhe avlli, me parkexh dhe me kancel autonom, me lulishte dhe peme ne rreth 2500 m2 ngjitur me nje hyrje tjeter nga mbrapa, e banueshme aktualisht e ska nevoj per ruajtje naten.

Shtepia eshte me �ertifikate antisizmike dhe dokumenta te regullta si per bisnes ashtu edhe per banim.

Shtepia ka dy dhoma gjumi te medha, nje banjo normale te madhe, nje guzhine ngrenie te madhe, nje salle te madhe, koridor dhe tre ballkone rreth e qark mbi 100 m2,

Magazina eshte e ndare ne dy pjese, pjesa mbrapa rreth 150 m2 me dy dyer me taparrela qe mund te hyet me furgon lirisht dhe parkezh nga te dya anet anet, pjesa perpara me rreth 400 m2 me dy dyer me taparrela qe mund te hyet furgoni lirisht dhe parkexh nga te kater anet.
cmimi 500 euro

Ndryshuar ne 12 Dhjetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 12 Dhjetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 12 Dhjetor, 2019