Apartament per Shitje 2+1, 121.000 euro, Rruga e Kavajes 121000 Tirane

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja dhe me ndertim teper cilesor te Tiranes "SQUARE 21" Prane qendres se qytetit dhe lehtesisht e aksesueshme me rrugen kryesore. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim dhe eshte i orientuar nga Lindja. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 ndenje e perbashket me ambientin e kuzhines, 2 tualete dhe nje ballkon. Siperfaqja totale e tij eshte 121 m2. Cdo kat eshte i pajisur me dy ashensore, nje gyp mbetjesh i cili ben te mundur depozitimin e te gjithe mbetjeve ne nje pike grumbullimi. Gjenden 4 apartamente per secilin kat. Kati -1 i godines ofron sherbime, ndersa kati 2 poste parkimi. Izolimi akustik, hidroizolimi, termoizolim, fasade e ventiluar etj. Cmimi: 121.000 Euro

Ndryshuar ne 12 Dhjetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 12 Dhjetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 12 Dhjetor, 2019