Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 8, 107 m² 147.000 Euro (Rruga e Kosovarëve) 147000 Rruga e Kosovarëve

Punime shume cilesore ne apartament, I arreduar me shije dhe detajet bien ne sy kudo. Siperfaqe totale eshte 107.5 m2. Kati 8 i banimit. Shitet pjeserisht i kompletuar. Cmimi : 147.000 Euro. Me hipoteke te rregullt!

Ndryshuar ne 12 Dhjetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Dhjetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 12 Dhjetor, 2019