Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 6, 110 m² 132.000 Euro (21 dhjetori) 132000 21 dhjetori

Apartamenti i sapoperfunduar me siperfaqe prej 110 m2, ndodhet ne katin e 6 te banimit, planimetri te rregullt. Organizohet ne : 1 soxhorno+ gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ka cilesi te larte ndertimi ku dallon termoizolimi, izolim akustik, ashensor, parking nentoke. Cmimi : 132.000 Euro.

Ndryshuar ne 10 Dhjetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Dhjetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 10 Dhjetor, 2019