Shtepi 110000 Fier

Vila eshte me tre kate ,dy kate banimi dhe kati nendhe kantin.Kati tokes ka du dhoma gjumi,sallon, banjo.Kati par ka kater dhoma dhe dy banjo.Shtepia esht me dekumenta te rregullta.

Ndryshuar ne 9 Dhjetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 9 Dhjetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 9 Dhjetor, 2019