Apartament 2+1 në shitje tek Sahati SHKODER Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të pozicionuar në katin e pestë të banimit në një pallat me adresë: tek Sahati. Apartamenti gëzon një sipërfaqe të përgjithshme prej 72 m². Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar në pllakë – dritare duralumini - 3 kondicioner - është i mobiliuar dhe i pajisur me të gjitha kushtet . Apartamenti shitet pjesërisht i mobiluar, përveç TV,divaneve, lavatriçes dhe figoriferit -

Ndryshuar ne 9 Dhjetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 9 Dhjetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 9 Dhjetor, 2019