Shitet apartament sp 84 m2 80000 Tirane

KUBESI real estate ka per te shitur apartament sp 84 m2 Dhe Garazh makine.
Adresa: Don Bosco .Tirane.
Cmimi 80.000 Euro

Kontakt: [email protected]
Tel: 0682801479

Ndryshuar ne 8 Dhjetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 8 Dhjetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 8 Dhjetor, 2019