Apartament 2+1 me qira tek Bexhisteni SHKODER Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur tek Bexhisteni, tek Spari . Apartamenti ka sipërfaqe prej 120 m²dhe ndodhet në katin e tretë banim (III). Përbëhet nga: – sallon – kuzhinë – dy dhoma gjumi – dy banjo . Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë – dritaret janë duralumini me grila –dhomat janë të mobiluara - sistem kondicionimi - pamje nga liqeni. Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar

Ndryshuar ne 6 Dhjetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Dhjetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 6 Dhjetor, 2019