Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 112 m² 83.000 Euro (Unaza e re) 83000 Tirane

Shitet Apartament modern ne zonen e Unazes se Re 2+1 me siperfaqe totale 112 m2. Ndodhet ne katin 2 te banimit, punime teper cilesore ne objekt. Perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe ballkone. Eshte ne fazat finale te punimeve. Cmimi : 83.000 Euro. Extra garazhd : 10.000 Euro.

Ndryshuar ne 6 Dhjetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Dhjetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 6 Dhjetor, 2019