Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 125 m² 143.500 Euro (Zogu I Zi) 143500 Tirane

Shitet Apartament spacioz në nje kompleks rezidencial , zona e Zogu te Zi . Apartamenti ndodhet ne katin e 5 , dhe ka nje siperfaqe totale 125 m2. Organizim perfekt :Salloni ndenies+ gatimi,2 dhoma gjumi ,2 tualete,2 ballkone. Punime super cilesore si sistem kapote,fasade ventiluar,hidrosanitare inkaso,dritare doppio xham. Kompleksi ka edhe pjesen e oborrit dedikuar per banoret e tij. Ne fazat finale te punimeve! Cmimi: 143.500 Euro.

Ndryshuar ne 6 Dhjetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Dhjetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 6 Dhjetor, 2019