Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 100 m² 78.000 Euro (Rruga e Dibres) 78000 Tirane

Apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 ,katin 6 te kompleksit rezidencial. Organizohet ne : sallon+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Pjese e nje kompleksi prestigjoz me cilesi te larte ndertimi, termoizolim,izolim akustik ndermjet apartamenteve. Kompleksi ka ambient gjelberimi,park lojrash per femije etj Aktualisht ne faze murature. Cmimi: 78.000 Euro. Extra garazhd :10.000 Euro.

Ndryshuar ne 6 Dhjetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Dhjetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 6 Dhjetor, 2019