Kompani Security SHPFS 95000 Tirane

  • 90 metra katror
  • 00355697090088
  • Kontakt

Shitet biznes kompani Security (SHPFS) me eksperience 2 vjecare ne treg, e paisur me te gjithe dekumentacionin dhe licensat per ushtrimin e veprimtarise se Sherrbimit Privat te Sigurise Fizike ne Republiken e Shqiperise.

Puna eshte e ngritur me klientele te rregullt. Arsye e shitjes eshte pamundesia e administrimit ne distance duke qene se pronari jeton jashte Shqiperise.

Presim kontakt nga njerez vertet te interesuar per tu futur ne industrine e sigurise private.

Vetem oferta serioze.

Faleminderit

Ndryshuar ne 4 Dhjetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 4 Dhjetor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 4 Dhjetor, 2019