Shtëpi private 2+1 për shitje tek Ura Dervishbeg SHKODER Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 tek Ura Dervishbeg , afër shtëpisë së Dan Hasanit. Shtëpia ka sipërfaqe 130 m² , ku 70m² është ndërtim dhe 60 m² oborr dhe parking . Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – 2 dhoma gjumi – 1 banjo – oborr të bollshëm.. Cilësitë e shtëpisë: - është i shtruar me pllakë – dritare dopio xham - dyer druri - është rikonstruktuar vitet e fundit .

Ndryshuar ne 29 Nëntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 29 Nëntor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 29 Nëntor, 2019