Apartament 2+1 në shitje në Dërgut SHKODER Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të pozicionuar në katin e pestë të banimit në një pallat me adresë: Dërgut , tek kullat italiane. Apartamenti gëzon një sipërfaqe të përgjithshme prej 63 m². Përbëhet nga: – salloni – kuzhinë – dy dhoma gjumi – një banjo - ballkon. Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar në pllakë – dritare duralumini - kapot e jashtme - është i mobiliuar dhe i pajisur me të gjitha kushtet . Apartamenti shitet i mobiluar -

Ndryshuar ne 28 Nëntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 28 Nëntor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 28 Nëntor, 2019