Dyqan 45000 Tirane

''AnA'' ofron ambiente t� p�rshtatshme q� t� zhvilloni biznesin tuaj t� vog�l n� sheshet, rrugicat apo tarracat e krijuara prej projektit t� Cityf��rster & Kontakt Shpk q� ndjekin truallin e nj� kodre tiranase duke e shnd�rruar k�t� projekt n� nj� ''Mini-Qytez�'' tipikisht mesdhetare.
Eja dhe p�rfito tani nga kjo mund�si

Ndryshuar ne 21 Dhjetor, 2018 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Qershor, 2016 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Dhjetor, 2018